Drėgnais rudens vakarais, vėsiais žiemos savaitgaliais ir gaivinančiomis vasaros naktimis nėra nieko maloniau kaip panirti į šilto vandens kubilą, kuris leis pamiršti dienos darbus ir atsipalaiduoti. Unikalaus dizaino kubilas su LED apšvietimu sukurs jaukią atmosferą tiek šventės vietoje, tiek namuose, o masažinė sistema leis pasijusti tarsi SPA.

Šiltas vanduo būtinas žmogaus organizmui, kadangi gali padėti išsigydyti nuo rimtų ligų, atsipalaiduoti, pagerinti kraujotaką, o tuo pačiu ir odos būklę, pašalinti negyvąsias odos ląsteles. Kadangi kubile veikia ir vandens masažo sistema – malonumas bus dar didesnis. Burbuliukai skatina odos jautrumą ir tuo pačiu laimės hormono (endorfilo) padidėjimą. Būtent tai ir nulemia, kad po poilsio kubile žmonės jaučiasi kur kas geriau, atsipalaidavę.
Kadangi kubilas yra dekoruotas LED apšvietimu – jis puikiai atrodo vakaro, nakties metu. Buvimas vandenyje persikels į visai kitą, prašmatnumo lygį.

Kubilų nuoma – malonumas ištisus metus!

  • Kaitinantis kubile rekomenduojame naudoti įvairiausius aliejus bei druskas, kurių kvapas leis dar labiau atsipalaiduoti, o dėl šilumos aliejai geriau įsigers į odą.
  • Prieš lipant į kubilą naudinga nusiprausti po dušu, kad vanduo ilgesnį laiką išliktų švarus.
  • Šokinėti nuo kubilo kraštų draudžiama!
  • Atsargiai elkitės su krosnele, nenusideginkite.
  • Rekomenduojama kaitintis iki kol, kol temperatūra pasiekia 40 laipsnių. Jiems perkopus naudinga vandenį atvėsinti.

Kubilas – SPA bet kokiu oru lauke!
Tai greičiausias būdas pailsėti.

Categories: Kubilų nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *